Корисничка поддршка:
Македонски English

Спомените на бабичката Лу

Спомените на бабичката Лу
Спомените на бабичката Лу
Попуст! -30%
Оваа ограничена понуда завршува за:
Побрзај уште 7 останати!
11 Купени
200 ден. 140 ден.
Категории: Љубов  ДАМАР  Семејни 
Автор: Викторија Адамс

Достапност: На залиха
 

Емотивна книга во која се испреплетуваат неколку трогателни животни стории. Паралелно со спомените од минатото на осамената старица Лу следиме две прекрасни и топли љубовни приказни, а ја откриваме и големата тајна од нејзината младост. Минатото и сегашноста си поигруваат во овој возбудлив роман, оставајќи нè без зборови пред сите животни одлуки и перипетии со кои се соочуваат ликовите.

Обични, но исклучителни животи; секојдневни, но посебни луѓе; различни животни судбини поврзани низ спомените на една добродушна бабичка.

 

Автор: Викторија Адамс

ISBN: 978-608-243-353-0

Број на страници: 156

Димензии: 13х20

Корица: мека

Јазик: македонски

Едиција: Дамар, книга 38

Категории: Љубов, Семејни

Година на издавање: 2019

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: