Корисничка поддршка:
Македонски English

Новогодишен пречек

Новогодишен пречек
Новогодишен пречек
100 ден.
Категории: Книги за деца  (МК) СЛИКОВНИЦИ 
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: На залиха
 

„Новогодишен пречек“ е новогодишна сликовница за читање, за дополнување, за доцртување, за боење и за допишување.

Исполнета со разновидни илустрации и ведрина, во духот на празниците оваа книга е создадена со премногу љубов и желба за насмевки кај нашите наааајмали читатели. A има ли поубав подарок за едно дете од книга?

 

Автор: Александар Кујунџиски

ISBN: 978-608-243-323-3

Број на страници: 32

Димензии: 14x21

Корица: мека

Јазик: македонски

Едиција: (МК) сликовници, книга 6

Категории: Книги за деца

Година на издавање: 2018

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: