Корисничка поддршка:
Македонски English

...И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека

...И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека
...И тогаш Јаков му дари на Јосиф шарена облека
400 ден.
Категории: Поезија 
Автор: Дарко Лешоски

Достапност: На залиха
 

ВТОРАТА КНИГА НА ДАРКО ЛЕШОСКИ ја носи неговата тазе поезија, која сè уште инспирира и провоцира.

 

Автор: Дарко Лешоски

ISBN: 978-608-66102-0-3

Број на страници: 191

Димензии: 14х25

Корица: тврда

Јазик: македонски

Категории: Поезија

Година на издавање: 2018

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: