Корисничка поддршка:
Македонски English

Пакет класици

Пакет класици
Пакет класици
Ново Попуст! -20%
Оваа ограничена понуда завршува за:
Побрзај уште 10 останати!
1,000 ден. 800 ден.

Достапност: На залиха
 

Разубавете му ги новогодишните празници на некој љубител на класиката со овој прекрасен пакет книги.

Пакетот ги вклучува книгите:

Ерусалимски раскази / Кафка во Ерусалим - Виктор Фишл

Седумтемина луди - Роберто Арлт

Изумот на Морел - Адолфо Биој Касарес

Сеќавањата на манастирот - Жозе Сарамаго

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: