Корисничка поддршка:
Македонски English

Ендрју, љубов и други непогоди

Ендрју, љубов и други непогоди
Ендрју, љубов и други непогоди
Распродадено
Автор: Жарко Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Три драми за читање и за гледање - Ендрју, љубов и други непогоди (2004), Трета врата (2001), Девиците од Исток сонуваат секс и /ли љубов (1998).

Страници: 208
Формат: 14x20
ISBN: 9989-2187-1-4  
Година: 2004
Повез: Мека
Едиција: Скрши нога, книга 1
Категорија: Драми и сценарија, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: