Корисничка поддршка:
Македонски English

Шах-мат торта

Шах-мат торта
Шах-мат торта
Распродадено
0 ден.
Категории: Made in Macedonia  Хумор  СМЕВОТЕКА 
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Хумористично-сатирично издание наменето за децата од поголема училишна возраст.

ISBN: 978-9989-2662-0-1
Повез: мека

Страници: 32
Димензии на книгата: 17x24
Година: 2007
Едиција: Смевотека, книга 4
Категорија: Хумор, Made in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: