Корисничка поддршка:
Македонски English

Дедо Мраз, Дедо Врелчо,Снешко Црнчо, Снешко Белчо

Дедо Мраз, Дедо Врелчо,Снешко Црнчо, Снешко Белчо
Дедо Мраз, Дедо Врелчо,Снешко Црнчо, Снешко Белчо
Распродадено
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

И оваа книга со новогодишни содржини (песни, пиеси, сказни) со хуморот и ведрината што како новогодишни прскалки зрачат и светнуваат од секоја нејзина страница освои голем број читатели од предучилишна и од рана училишна возраст.

Страници: 32 
Формат: 17x24 
ISBN: 9989-2603-3-8 
Година: 2007 
Едиција: Библиотека: За сите деца, книга 4 
​Категорија: Книги за деца, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: