Корисничка поддршка:
Македонски English

Еколошки сказни

Еколошки сказни
Еколошки сказни
Распродадено
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Посветен на љубовта кон природата и кон здравата и чиста човекова средина, авторот во еден здив ги креирал сказниве во стихови, чии пораки на шеговит и забавен начин несомнено ќе ги разоткријат читателите.

ISBN: 9989-2603-0-3
Страници: 32
Формат: 17x24
Година: 2006
Едиција: Библиотека: За сите деца, книга 3
Категорија: Книги за деца, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: