Корисничка поддршка:
Македонски English

Нова планета

Нова планета
Нова планета
Распродадено
0 ден.
Категории: Книги за деца  Made in Macedonia  СИНЧЕЦ 
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Песни за деца од училишна возраст. Збирката содржи 45 поетски дела поделени во 4 циклуси.

ISBN: 9989-2603-1-1
Повез: мека
Страници: 48
Формат: 17x24
Година: 2006
Едиција: Синчец, книга 2
Категорија: Книги за деца, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: