Корисничка поддршка:
Македонски English

Зборчиња - изворчиња

Зборчиња - изворчиња
Зборчиња - изворчиња
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: На залиха
 

Песни за деца од онаа најмала возраст, од кои некои се веќе компонирани за интерпретација на фестивалите на детски песни, значи - песни и за пеење и за рецитирање.

ISBN: 978-608-4507-37-6
Повез: мека
Година на издавање: 2010
Количина: 11
Број на страни: 48
Димензии на книгата 15x21
Едиција: Моите први книги, книга 11
Категорија: Книги за деца, Мade in Macedonia

 

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: