Корисничка поддршка:
Македонски English

Приказна за бојата

Приказна за бојата
Приказна за бојата
Автор: Ана Андроска

Достапност: На залиха
 

Сонување во облаци. Одење по месечина. Летање. Слободно зачекорете во светот на фантазијата преточена во цртежи што ќе ве релаксираат и мотивираат. „Приказна за бојата“ е оригинална македонска боенка за возрасни и содржи 106 страници, кои ја поттикнуваат креативноста и се одлична можност за будење на уметничкиот дух и за пополнување на слободното време.

 

Автор: Ана Андроска

ISBN: 978-608-243-146-8

Број на страници: 106

Димензии: 13,5x20

Корица: мека

Јазик: македонски

Едиција: МК сликовници, книга 2

Категории: Made in Macedonia, Сликовница

Година на издавање: 2016

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: