Корисничка поддршка:
Македонски English

Најдено-загубено (II издание)

Најдено-загубено (II издание)
Најдено-загубено (II издание)
200 ден.
Категории: Љубов  Made in Macedonia  ДАМАР 
Автор: Жарко Кујунџиски

Достапност: На залиха
 

Како размислуваат еден дечко и една девојка, едниот во Лондон, другиот тука, во Скопје, откако врската ќе заврши. Дали откако еднаш се нашле па се загубиле, може одново да бидат едно исто, како некогаш. Најдено-загубено дефитивно ќе се најде меѓу книгите со уникатен начин на читање.

 

ISBN: 978-608-4507-20-8

Повез: мека

Година на издавање: 2010

Број на страни: 128

Димензии на книгата: 13х20

Едиција: Дамар, книга 7

Категорија: Љубов, Мade in Macedonia

 

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: