Корисничка поддршка:
Македонски English

Географија на маленкоста

Географија на маленкоста
Географија на маленкоста
Автор: Ацо Гогов

Достапност: На залиха
 

Ако имате потреба од книга која ќе внесе малку потребен мир и хармонија со секој збор, тогаш одберете ја Географија на маленкоста. Расказите се како неопходна и медитативна дневна доза опуштање.

 

ISBN: 978-608-4507-17-8

Повез: мека

Година на издавање: 2009

Број на страни: 64

Димензии на книгата: 13х20

Едиција: Дамар, книга 5

Категорија: Раскази, Философија, Поезија, Мade in Macedonia

 
 

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: