Корисничка поддршка:
Македонски English

Жената на маестрото (II издание)

Жената на маестрото (II издание)
Жената на маестрото (II издание)
Распродадено
240 ден.
Категории: Еротика  Енигма  БРАНОВИ 
Автор: Гиљермо Мартинес

Достапност: Распродадено
 

Двајца мажи губат глава околу една прекрасна дама од високите кругови. Бидејќи и двајцата се писатели, судирот се проширува и во професионална смисла. Што сè прават за да најдат инспирација. Едноставно раскажана книја која долго се памети и одново се препрочитува. Роман натопен во шпанска сензуалност и со енигматична загатка која читателот треба сам да ја открие.

 

ISBN: 978-608-4507-48-2

Повез: мека

Година на издавање: 2009

Број на страни: 128

Димензии на книгата: 13х20

Едиција: Бранови, книга 5

Категорија: Еротика, Енигма

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: