Корисничка поддршка:
Македонски English

Како да заборавиш жена

Како да заборавиш жена
Како да заборавиш жена
300 ден.
Категории: Љубов  Психологија  БРАНОВИ 
Автор: Дан Лунгу

Достапност: На залиха
 

Еден обичен ден Анди се враќа од работа и гледа дека Марга го напуштила по едногодишна врска. Ненадејното заминување на девојката го носи во неочекувани места и состојби. Андреја, Луана, Марга, Бјанка, сите тие се претвораат во една жена, која треба да ја заборави... 

 

„Дан Лунгу мора веднаш да го прочитате“.

Лира

 

Автор: Дан Лунгу / Dan Lungu

Наслов на оригиналот: Cum să uiţi o femeie

ISBN: 978-608-243-137-6

Број на страници: 256

Димензии: 13x20

Корица: мека

Јазик: македонски

Едиција: Бранови, книга 127

КатегорииЉубов, Психологија

Година на издавање: 2016

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: