Корисничка поддршка:
Македонски English

Spectator (V издание)

Spectator (V издание)
Spectator (V издание)
Распродадено
Автор: Жарко Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Првата вистински урбана книга која пренесува машко-женски ситуации од 12 европски града, меѓу нив и Скопје, но блиски на сите луѓе на светот.

Страници: 128
Формат: 13х20
ISBN: 978-608-4507-18-5
Година: 2010
Едиција: Вестибул, книга 5
Категорија: Љубов, Европска приказна, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: