Корисничка поддршка:
Македонски English

Појадок кај Тифани (I издание)

Појадок кај Тифани (I издание)
Појадок кај Тифани (I издание)
Распродадено
0 ден.
Категории: Љубов  Филмувани книги  БРАНОВИ 
Автор: Труман Капоти

Достапност: Распродадено
 

 

ISBN: 978-998-9218-75-7

Повез: мека

Оригинален наслов: Breakfast at Tiffany’s

Година на издавање: 2006

Број на страни: 128

Димензии на книгата: 13x20

Едиција: Бранови, книга 1

Категорија: Љубов, Филмувани книги

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: