Корисничка поддршка:
Македонски English

Весело летување

Весело летување
Весело летување
Распродадено
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Сказни во стихови за летните доживувања и другарувања на младите летувалци.

Страници: 32
Формат: 17x24
ISBN: 978-9989-2603-4-6
Година: 2007
Едиција: Моите први книги, книга 8
Категорија: Книги за деца, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: