Корисничка поддршка:
Македонски English

Јас - Дедо Мраз

Јас - Дедо Мраз
Јас - Дедо Мраз
Распродадено
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Книгата е со новогодишни содржини, исполнети со хуморот и ведрината што како новогодишни прскалки зрачат и светнуваат од секоја нејзина страница, дело кое освои голем број читатели од предучилишна и рана училишна возраст.

 

ISBN: 978-608-4507-14-7

Повез: мека

Година на издавање: 2009

Број на страни: 32

Димензии на книгата: 17x25

Едиција: Моите први книги, книга 10

Категорија: Книги за деца, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: