Корисничка поддршка:
Македонски English

Гнездо од бетон

Гнездо од бетон
Гнездо од бетон
Распродадено
150 ден.
Категории: Книги за деца  Made in Macedonia  СИНЧЕЦ 
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 


Песни за деца на теми на кои досега воопшто не се напишани стихови и кои се сметале за табу теми за генерациите, меѓутоа денешните деца многу пати се опседнати, погодени и имаат желба да дознаат нешто повеќе и за тоа и да се соочат со ситуацијата. На пример, сексуално образование, развод, пијанство, наркоманија и сл.

ISBN: 978-608-4507-40-6
Повез: мека
Година на издавање: 2010
Број на страни: 48
Димензии на книгата 15x21 cm
Едиција: Синчец, книга 5
Категорија: Книги за деца, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: