Корисничка поддршка:
Македонски English

Книга подарок за посебна ДАМА како тебe

Книга подарок за посебна ДАМА како тебe
Книга подарок за посебна ДАМА како тебe
250 ден.
Категории: За подарок  (МК) СЛИКОВНИЦИ 

Достапност: На залиха
 

Еден од најубавите подароци за секоја жена. Мајка, сестра, ќерка, љубена, сопруга. Секоја жена заслужува да ја добие оваа мала книга на подарок. Мала, а толку голема. Исто како и женското срце.

Мала по обем, но голема со зборови што значат љубов, големина, сила, посебност, убавина, кои ги поседува секоја жена.

 

Автор: Бојана

ISBN: 978-608-243-073-7

Број на страници: 48

Димензии: 10x15

Корица: тврда

Јазик: македонски

Едиција: (МК) Сликовници, книга 4

Категории: За подарок

Година на издавање: 2017

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: