Корисничка поддршка:
Македонски English

Сцени и сценарија

Сцени и сценарија
Сцени и сценарија
Распродадено
Автор: Александар Кујунџиски

Достапност: Распродадено
 

Сценаријата на авторот Александар Кујунџиски се напишани и посветени на детски градинки и основни училишта во Македонија, но можат да се користат и во градинките и училиштата за кои не се специјално наменети, особено за приредбите со кои се одбележуваат патрони и јубилеи.

Страници: 48
Формат: 17x24
ISBN: 9989-2187-9-X
Повез: мека
Година: 2006
Едиција: Моите први книги, книга 6
Категорија: Книги за деца, Драми и сценарија, Мade in Macedonia

Напиши мислење

Вашето име:


Вашато мислење: Note: HTML is not translated!

Оцена: Лошо           Добро

Внеси го кодот во полето подолу: